Nov 1

Jak wykorzystywać mixokrety?

Mixokrety to urządzenia, które wykorzystywane są na szeroką skalę w dobrze prosperujących firmach budowlanych. Ich funkcjonalność pozwala na obniżenie kosztów pracy oraz maksymalne wykorzystanie zasobów ludzkich. Jeden pracownik jest w stanie wykonać dużo więcej, co pozwala zmniejszyć zatrudnienie w danej firmie, oszczędzając w ten sposób niezłą sumę pieniędzy.

***

Agregat tynkarski M-TEC M300

Agregat tynkarski M-TEC M300

Co właściwie daje dobrze dobrany mixokret?
Pod tą nazwą kryją się agregaty tynkarskie, doskonale nadające się do kładzenia posadzek. Mają one bardzo wysoko oceniane osiągi, to znaczy przenoszą na dalekie odległości materiał, z jakim pracują – mianowicie: zaprawy tynkarskie, zwłaszcza suchy beton. W poziomie są w stanie to zrobić na odległość 150 metrów, a w pionie aż na 80 metrów.

Mixokrety można wykorzystywać na dużych inwestycjach, jak również pracując dla klienta indywidualnego – w domu. W każdym wypadku dają one duże oszczędności i bardzo dobre wyniki pracy. Posadzki położone przez nie gwarantują dokładność i gładkość, nawet w miejscach styku ze ścianą.

By jednak móc powiększyć renomę firmy za pomocą mixokretów konieczne jest specjalistyczne wyszkolenie pracowników, którzy będą mogli wykorzystać możliwości danego urządzenia. Takie szkolenia organizowane są przez wiele firm sprzedających mixokrety.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0