Dec 7

Imprezy w Berlinie

Berlin jest jedną z europejskich stolic, która posiada bardzo dużą liczbę zabytków. Dzięki temu przyciąga ogromną liczbę turystów. Ponadto jest bogatym centrum kulturalnym. Znajduje się tu kilka oper, orkiestr symfonicznych czy zespołów chóralnych.

***

W każdej chwili na obcowanie z muzyką na najwyższym poziomie pozwalają nam  tanie loty do Berlina.

Tanie loty do Niemiec cieszyły się największą popularnością w okresie trwania największej imprezy techno Love Parada. W tym czasie tysiące młodych fanów, chcących uczestniczyć w imprezie i bawić się w rytm ulubionych dźwięków kupiło bilet lotniczy.

Podróż samolotem trwała krótko i była znacznie przyjemniejsza niż mozolna, uciążliwa  jazda autokarem czy stanie w korkach samochodem. Podczas trwania imprezy wiele ulic zamknięto dla ruchu samochodowego i w mieście były przerażające korki. Samolot więc stał się najdogodniejszym i najbardziej komfortowym środkiem komunikacji.

Niestety po zeszłorocznej tragedii Love Parade (2010 Duisburg –  w wyniku paniki zginęło 15 osób) nie będzie więcej organizowana, choć zapewne promocje lotnicze nie stracą na swej popularności.

Zapoznaj się też z artykułem > Promocje lotnicze

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0