Dec 28

Po co nam ubezpieczenie psa?

Powszechnie uważa się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. W zasadzie tak chyba jest, zatem o najlepszego przyjaciela należy odpowiednio zadbać, czyż nie? Smakowite jedzenie, spacery, czyszczenie sierści, w porządku to ważne, ale nasze psy wymagają też czegoś jeszcze.

***

Pomyślmy, jeśli na czymś nam zależy to chcemy to  chronić,  i o to właśnie chodzi, zapewnienie naszemu czworonogowi najlepszej opieki, a równocześnie zadbanie o bezpieczeństwo współmieszkańców.

Dlatego właśnie powinniśmy wykupić polisę ubezpieczeniową chroniącą nasze psy. W obecnych czasach jest to zupełnie normalne. Dobre ubezpieczenie naszego zwierzaka zapewni nam pokrycie ewentualnych kosztów leczenia, da ochronę oc psa a także pokryje koszty uśpienia psa i koszty pochowania go.

Każda z tych rzeczy jest bardzo ważna i każda prędzej czy później będzie potrzebna. Zacznijmy od kosztów leczenia. Po prostu mając polisę mamy pewność, że nasze psy otrzymają pomoc wtedy, gdy będą jej potrzebować. Wszelkie zabiegi, operacje czy lekarstwa pokrywa ubezpieczyciel.

www.ubezpieczenia-zwierzat.pl

www.ubezpieczenia-zwierzat.pl

Jeśli chodzi o koszty uśpienia psa to dotyczy to sytuacji, gdy nasze zwierzę jest bardzo chore i szanse jego wyzdrowienia są niewielkie. W takiej sytuacji psa się usypia, koszt oczywiście ponosi firma ubezpieczająca.

Także w sytuacji, gdy zwierzę ulegnie ciężkiemu wypadkowi i bardzo się męczy następuje uśpienie. Tak samo koszty uśpienia psa gwarantuje ubezpieczenie.

Na koniec jeszcze kwestia OC psa. To też ważna sprawa. Polisa chroni nas przed tym, co może uczynić nasz pies osobom trzecim, a więc wszelkie

  • pogryzienia,
  • podrapania,
  • zniszczenie odzieży i dóbr materialnych.

Zobacz, sprawdź ile wynoszą >>> koszty uśpienia psa.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0