Dec 28

Projektowanie stron Kraków

– Kto skutecznie projektuje strony internetowe?
Wpisałeś w wyszukiwarkę zapytanie: projektowanie stron Kraków i po przejrzeniu kilku wyników zdecydowałeś się napisać do tej agencji interaktywnej, nie innej.
– Czym się kierowałeś?
Na pewno ustaliłeś sobie jakieś kryteria. W końcu większość naszych decyzji jest dokładnie przemyślana.

***

Oczekujesz, że wyszukiwarki zwróci ci jak najtrafniejsze wyniki do zapytania: projektowanie stron Kraków i na tej podstawie podejmujesz dalsze kroki. Zdajesz sobie sprawę z tego, że projektowaniem stron zajmuje się wiele firm, a ty jak każdy klient jesteś wymagający. Możliwe, że na daną agencję trafiłeś jednak inaczej np. z polecenia innej osoby/firmy.

netface.pl - Projektowanie stron Kraków

netface.pl

Jeżeli posiadasz dużą firmę, to zapewne całą sprawą zaprojektowania strony zajmie się dział marketingu.

Dobrym rozwiązaniem jest organizacja przetargu, oczywiście jeżeli nie zakładasz z góry, że wybierzesz firmę, która wyceni zaprojektowanie strony na najniższą kwotę.

Moim zdaniem kierowanie się ceną może mieć fatalne skutki w dalszej części projektu. Czasami naprawdę dobry pomysł jest wart swojej ceny. Wiadomo, że na zaprojektowanie strony będzie z góry ustalony budżet, ale czemu nie spróbować negocjować, albo po prostu poprosić o zwiększenie budżetu. Winę za nieudany projekt strony z reguły zrzuca się na niekompetentną agencję, a nie błędny wybór zarządu.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0