Jan 2

Gdzie szukać zespołów na wesele

Po zaręczynach przychodzi czas planowania. Trzeba znaleźć salę weselną, załatwić formalności w kościele lub urzędzie stanu cywilnego, no i znaleźć zespół muzyczny na wesele.

Każdy chce aby kapela którą zamówi na wesele była wyjątkowa, i aby goście po weselu długo wspominali imprezę. Warto więc poświęcić chwilę czasu aby dobrze wybrać!

W dobie powszechnego internetu każdy liczący się zespół powinien mieć stronę internetową. W ten sposób każdy z nas może dotrzeć do jego oferty i się z nią zapoznać. Na moim przykładzie pokażę teraz w jaki sposób znaleźć w internecie strony internetowe zespołów.

Możemy udać się np. na jeden z wielu portali i katalogów internetowych z usługami weselnymi. Lub bezpośrednio szukać w wyszukiwarce internetowej.

Band Belcanto zespół muzyczny zespol-belcanto.pl

Band Belcanto - zespol-belcanto.pl

Poszukuję zespołu który będzie z mojego miasta lub okolicy, wpisuję więc zespół muzyczny Gniezno.  Mamy wtedy listę stron zespołów z Gniezna. Jeżeli chcemy poszukać dalej wystarczy podać np. zespół na wesele z wielkopolski. Otrzymamy listę wszystkich weselnych kapel z całego województwa. Warto też czasami wpisać kapela weselna z Gniezna.

Na stronie internetowej powinny się znajdować podstawowe informacje:

  • w jakim składzie zespół gra,
  • na jakich instrumentach,
  • czy zespół prowadzi tzw. konferansjerkę
  •  i inne podobne informacje.

Pamiętać należy, że informacje zawarte na stronach należy zweryfikować, najlepiej podczas spotkania. Niejednokrotnie można zostać zaproszonym na tzw. próbę. Jest to wtedy okazja aby sprawdzić umiejętności kapeli. Warto również poprosić o materiał z zagranej już imprezy.

Życzę udanych poszukiwań.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0