Jan 2

Jak znaleźć copywritera?

Pisanie tekstów reklamowych to usługa, którą najwięcej osób wykonuje, reklamując swoje usługi online. To właśnie na platformie internetowej można znaleźć najwięcej osób chcących poszukiwać zleceń. To także tutaj powstają strony www, na których  prezentowany jest dorobek takich osób, z jednoczesnym spisem oferty.

Zazwyczaj takie instytucje można odnaleźć, wpisując w wyszukiwarkę hasło copywriter lub copywriting. Im wyżej pojawi się adres i odnośnik do danej witryny, tym najprawdopodobniej z lepszym specjalistą mamy do czynienia.

www.napiszemy.pl

www.napiszemy.pl

Jak poszukiwać copywritera, oprócz wspomnianego korzystania ze wskazań sieci internetowej?
Dobrym źródłem jest czerpanie informacji z poleceń, czyli słuchanie, co osoby, które znamy i cenimy są w stanie nam polecić. W tym temacie z drugiej strony nie ma co w pełni komuś zawierzać i czasami warto zlecić usługę copywriterowi, który danej osobie nie pomógł. Może się bowiem tak okazać, że z powodu zwykłych osobowościowych różnic dana współpraca była nieudana lub oceniana niewystarczająco wysoko, jakbyśmy sobie tego życzyli.

Po trzecie, niektóre osoby sądzą, że dobrym rozwiązaniem jest zlecanie „zleceń na próbę”. Niestety jednak dobry copywriter raczej nie zgodzi się pisać dla nas za  darmo, stąd w ten sposób można tylko pozyskać tych, z którymi co do zasady nie chcielibyśmy współpracować.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0