Jan 7

Tanie autocasco w pakiecie OC AC!

Zawsze szukamy oszczędności. Bez względu na to, czy to są wydatki codzienne czy większe, zawsze staramy się zaoszczędzić i wytargować chociaż trochę grosza. Dlatego też  staramy się wykorzystać najtańsze rozwiązania. Niestety najtańsze rozwiązania nie zawsze oznaczają rozwiązania najlepsze. To samo tyczy się ubezpieczeń komunikacyjnych.Zwykle nie decydujemy się na wykup pełnego ubezpieczenia. Pakiet OC AC nie przemawia do wszystkich, gdyż najczęściej ograniczamy się do samego ubezpieczenia OC.

Jeśli chcielibyśmy wykupić ubezpieczenie autocasco staramy się znaleźć takie oferty, które zapewnią nam tanie autocasco. Zawsze obawiamy się bowiem, że po płaceniu dużych składek przez dłuższy czas, ostatecznie po wypadku spotka nas odmowa wypłaty odszkodowania.

Nic dziwnego, każdy ubezpieczyciel stara się uniknąć wypłaty odszkodowania. Problemy największe są zimą i w sytuacjach, kiedy wypłata odszkodowań się nawarstwia. Ubezpieczyciel zwykle wtedy nie ma środków. W takim wypadku pakiet OC AC nie pomaga, i sprawy takie kończą się w sądzie.

Wydawać by się mogło, że tanie autocasco jest powodem wszystkich problemów, gdyż firma, która je sprzedaje musi być podejrzana. Jednak prawdą jest, że każdy ubezpieczyciel ma własne, specyficzne warunki umowy na pakiet OC+AC oraz zastrzega sobie pewne wykluczenia od niej.

Dlatego zanim podpiszemy umowy na tanie autocasco powinniśmy zapoznać się z warunkami umowy, by później uniknąć rozczarowania. Jeśli spowodowaliśmy wypadek pod wpływem

  • alkoholu,
  • narkotyków
  • lub jeśli dopuściliśmy za kierownicę osobę nieletnią
  • lub nieposiadającą prawa jazdy,

pewne jest, że ubezpieczyciel nie wypłaci nam odszkodowania za poniesione straty.

Zapoznaj się >>> Tanie autocasco w internecie.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0