Jan 8

DHT-IT. Agencja interaktywna

Powiedzenie, że jeśli nie ma Cię w Internecie – nie istniejesz, jest w dobie powszechnego dostępu do sieci oczywistą oczywistością. Ale już nie wszyscy wiedzą, że samo “bycie” nie wystarcza. Trzeba zadać sobie podstawowe pytania, na które odpowiedź może być kluczową dla rozwoju Twoje działalności.

***

Te pytania brzmią:

  • jak istnieję w Internecie?
  • Czy mówią o mnie tak, jak ja chcę?
  • Czy w ogóle o mnie mówią?
  • Czy wpisując określoną frazę w wyszukiwarkę potencjalny klient będzie w stanie nas znaleźć?
Agencja Interaktywna www.dht-it.pl

www.dht-it.pl

Odpowiedzi na te wszystkie pytania pomoże znaleźć Ci Agencja Interaktywna DHT-IT, która działa na internetowym rynku już od ponad dziesięciu lat. Swoją siedzibę posiada ona w Łodzi, ale ze względu na świadczenie usług związanych z Internetem, który łamie bariery geograficzne, klientami DHT-IT są osoby i instytucje z bardzo różnych miejsc na mapie.

Specjalnie dla nich budujemy strony internetowe, korzystając z najnowocześniejszych technologii, pozycjonujemy poszczególne witryny a także prowadzimy internetowe kampanie reklamowe.

Zapytaj nas, co możemy zrobić dla Ciebie.

1 Comment dodaj »

  1. ardsweb mówi - February 15, 2012 @ 1:18 am

    Rzeczywiście co do tego, czy istniejesz dziś zależy od tego, czy można odnaleźć Cię w Sieci…
    Ale czy pozostałe pytania są nadal aktualne? Powołując się na słowa autora “…jest w dobie powszechnego dostępu do sieci oczywistą oczywistością…”, że ludzie o nas będą wyrażać takie opinie, które nie zawsze będą zgodne z tym jak my tego chcemy. Czyż nie? 😉

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0