May 9

Powstają nowe sale konferencyjne. Łódź rozkwita?

W Łodzi powstają nowe hotele, centra konferencyjne, biurowce. W każdym z nich można znaleźć sale szkoleniowe. Łódź rozkwita – tak przynajmniej sądzi część obserwatorów. Ich zdaniem to jeden z pomysłów na odbudowę znaczenia polskiego Manchesteru w skali kraju. Wiele czynników przemawia za tym, by właśnie tu budować kolejne sale konferencyjne. Łódź ma mnóstwo atutów, które w tej dziedzinie są bardzo istotne, o ile nie kluczowe. Dlaczego warto postawić na sale konferencyjne? Łódź ma szansę stać się „zagłębiem” konferencyjnym Polski.

Blisko na sale konferencyjne – Łódź w sercu Polski

Jednym z podstawowych wymogów jest bliskość. Podmioty organizujące konferencje chcą mieć „pod nosem” sale szkoleniowe. Łódź daje taką możliwość. Miasto leży w centrum Polski. Wokół powstają autostrady, drogi ekspresowe, a tory kolejowe są remontowane. To sprawia, że dotarcie do Łodzi zajmuje coraz mniej czasu. I to ze wszystkich zakątków kraju. Jest jeszcze coś, co wyróżnia akurat łódzkie sale konferencyjne. Łódź proponuje bardzo atrakcyjne ceny. Stawka za wynajęcie pomieszczenia jest nawet kilkanaście procent niższa od tych, które obowiązują w stolicy. To decyduje o wzrastającej popularności tego miasta jako centrum szkoleniowo – konferencyjnego.

Różnorodne sale konferencyjne – Łódź oferuje pełen wachlarz

Cena i lokalizacja to najważniejsze kwestie brane pod uwagę  przy wybieraniu sali szkoleniowej. Łódź wie jednak, że liczy się również różnorodność, standard, zaplecze. Miasto ma się czym pochwalić. W ostatnich latach powstało wiele nowych obiektów oferujących sale konferencyjne. Łódź to pełen wachlarz pomieszczeń szkoleniowych – dużych i małych, w centrum i na peryferiach, z bazą hotelową i bez. Klienci mają w czym wybierać. Wszystkie sale są nowoczesne. Nawet te, które liczą sobie kilkadziesiąt lat, są na bieżąco odnawiane. W każdej można znaleźć to, co muszą mieć sale szkoleniowe. Łódź ciągle rozbudowuje bazę konferencyjną. Jest tak, bo coraz więcej firm, uczelni, instytucji organizuje szkolenia w polskim Manchesterze. Widać to się opłaca. A Łódź wypływa na szerokie wody.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0