Aug 20

Moda na sprzedaż odzieży w internecie

Moda to wyjątkowo dynamiczna dziedzina życia, w której ciężko nadążać za zmianami. Kolorowe stylizacje biją z pierwszych stron gazet, a ten kto nie ma najnowszej pary butów z kolekcji limitowanej jest odrzucany przez szkolną grupę trendseterów trzymających władzę. Bez jedzenia, picia i ubrań nie można żyć – taką mantrę powtarza za pewne niejedna kobieta.
No cóż jako, że ubrać się trzeba, mało tego – z gustem i ciągle zmieniającymi się trendami – rynek odzieżowy nie pamięta już niedawnego kryzysu i zmierza ku lepszemu.

Oczywiście sprzedaż powiększa się nie tylko w sposób tradycyjny, ale także dzięki najszybciej rozwijającemu się aktualnie medium jakim jest Internet. Jak wynika z analiz 16 milionów Polaków korzysta z Internetu wydając przy tym średnio 600 zł na odzież i obuwie na przestrzeni całego roku.

Chyba nikogo nie zaskoczy fakt, że najbardziej atrakcyjną grupą konsumencką jest młodzież. Dla nich zakupy to nie tylko przyjemność ale i sposób odreagowania stresu i także próba odnalezienia własnego stylu. Przeciętny nastolatek w wieku od 15 do 18 roku życia dostaje miesięcznie nieco mniej niż 100 zł kieszonkowego, które jak nie trudno się domyślić prawie w całości przeznacza głównie na  zakup odzieży czy kosmetyków.

Oczywiście internet jest nie tylko dla młodych. Zakupy dzięki niemu może robić każdy siedząc wygodnie w swoim fotelu. To jedna z zalet zakupów on-line. Kolejna to gwarancja szybkiego dotarcia do wszystkich możliwych produktów, a także to, że  można w  dowolnej chwili przerzucać  “tony najmodniejszych ciuchów”.

Rajstopy CARAIBI

Rajstopy CARAIBI

W celu sprawdzenia jak największej ilości ofert w jednym miejscu można odwiedzić wirtualny pasaż handlowy skupiający wiele sklepów. Pasaż ten to innowacyjna platforma handlowa, która zrzesza tylko sklepy firmowe działające w branży mody. Surfując po niej masz wrażenie jakbyś zwiedzał olbrzymi kosmopolityczny bazar, a wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Zamiast wizyt na przydrożnym targu ze straganami czy też gonitw od sklepu do sklepu w poszukiwaniu idealnej sukienki, może warto usiąść wygodnie przed laptopem i zaufać technice? W końcu Internet to przyszłość nie tylko handlu ale i naszego bytu. Już teraz wszechobecne jest przeświadczenie, że jeśli czegoś nie ma w sieci po prostu… nie istnieje!

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0