Sep 14

Ile warte są Twoje włosy w skupie włosów?

Prawdopodobnie nie wiesz jak większość społeczeństwa, że włosy można sprzedać i czasem nieźle na tym zarobić. Zastanawiasz się, ale komu sprzedać i ile mogę na tym zarobić?

Włosy możesz sprzedać skupom włosów, zakładom perukarskim, a czasem nawet osobom prywatnym. Jednak jeśli chcesz zarobić możliwe jak najwięcej to warto wybrać skupy włosów.

Dlaczego? Ponieważ oferują one najwyższe stawki. Dodatkowo w porównaniu do osoby prywatnej wiesz, że sprzedajesz firmie, która ma swoją siedzibę.

Ile możesz na tym zarobić? Wszystko zależy od tego jak długie włosy masz i jaka jest ich waga. W zależności od długości (skupy preferują około 30/35-50/60 cm) stawki sięgają od 500 do 3500 zł za kilogram włosów.

Ile ważą Twoje włosy na głowie? Różnie. To zależy od ilości, długości, grubości i gęstości włosów. Może to być 50,100,200 czy 300 gram. Jeśli włosy masz już ścięte to możesz je zważyć. Możesz więc zarobić 50 zł lub 500 zł, 800 zł lub 180 zł. Lepiej jednak otrzymać 50 zł + fryzurę gratis niż wyrzucić pieniądze tzn. swoje włosy do kosza.

Jak sprzedać włosy - fryzjo.pl

Jak sprzedać włosy - fryzjo.pl

Zanim jednak zdecydujesz się na sprzedaż włosów pamiętaj, że muszą one spełniać odpowiednie wymagania i być odpowiednio ścięte, o ile nie masz możliwości ścięcia ich w skupie włosów.

Wiesz więc komu sprzedać włosy i ile możesz na tym zarobić. Na temat wymagań dotyczących włosów i sposobu ich ścięcia dowiesz się w kolejnym artykule.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0