Sep 15

Wannna dla wszystkich

Wybór mebli do aranżacji mieszkania może być trudny, ponieważ każdy z domowników może przedstawiać odmienną koncepcję tego jak jego zdaniem powinno mieszkanie wyglądać. Sypialnie każdy może urządzić sobie według własnego gustu, natomiast problemy i spory mogą pojawić się przy aranżowaniu pokoju dziennego, kuchni czy łazienki.

Czasami spory prowadzone są o jeden drobny element na przykład o wannę. Jaka wanna jest odpowiednia dla wszystkich? Każdy może mieć inne zdanie, bowiem wanny mogą różnić się nie tylko ceną, ale także kształtem, mogą być prostokątne, owalne, asymetryczne czy symetryczne, o niestandardowym kształcie. Wanny mogą mieć także różne dodatkowe funkcje takie, jak natrysk czy hydromasaż. Jedna osoba może preferować wannę z hydromasażem, dla innej będzie to zbytek.

Wanna prostokątna taka, jak Polimat Wanna prostokątna 130×70 00061 na pewno będzie odpowiednia dla małej łazienki, ale jej wymiary 130 cm na 70 cm sugerują, że będzie ona mała i wysokie osoby nie będą się w niej komfortowo czuły, dlatego też ważne jest dopasowanie wymiarów wanny nie tylko do wielkości łazienki, ale także dla komfortu jej użytkowania przez domowników.

Prostokątny czy symetryczny kształt wanny na pewno pozwoli ją ustawić w rogu lub przy ścianie przez co w łazience zostanie więcej miejsca w centralnej części.

Wanna akrylowa Waikiki - wanna akrylowa okrągła 160 cm (do zabudowy) Roca A240660000

Wanna akrylowa Waikiki - wanna akrylowa okrągła 160 cm (do zabudowy) Roca A240660000

Ale wybierając wannę owalną taką, jak Wanna akrylowa Waikiki – wanna akrylowa okrągła 160 cm trzeba się liczyć z tym, że  będzie ona umiejscowiona na środku pomieszczenia, 160 cm to wystarczająca ilość miejsca, aby wygodnie wyciągnąć nogi podczas kąpiel.

Wanny z hydromasażem są droższe, ale wiele osób wybiera wannę wielofunkcyjną właśnie dlatego, aby podczas kąpieli lepiej się zrelaksować. Prysznic w wannie również nie jest problemem. Nie trzeba od razu kupować wanny zabudowanej kabiną prysznicową, można po prostu kupić baterię natryskową i zamontować ją razem z baterią wannową.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0