Sep 18

Edbox niestandardowe rozwiązania reklamowe

Banery,  ulotki, plakaty, foldery – jak zwrócić uwagę na swój produkt lub firmę i zachęcić klientów do skorzystania z Twoich usług? Odpowiedzią jest Edbox – nowoczesne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Ten kilku-calowy wyświetlacz z wbudowanym portem USB oraz z dostępem do Internetu staje się coraz bardziej powszechną formą reklamy zarówno w prywatnych firmach jak również w instytucjach. Dzięki łatwej obsłudze oraz dostępowi do panelu administracyjnego do urządzenia Edbox można wgrywać zarówno pliki graficzne jak również tekstowe.

Stanowi to doskonałą i skuteczna formę reklamy firmy oraz jej produktów. Informacje wyświetlane poprzez Edbox przyciągają zainteresowanie klientów, a tym samym wpływają na wzrost sprzedaży i świadomość marki.

EdBox - nowoczesny tablet reklamowy

EdBox to nowoczesny tablet reklamowy

Ekrany Edbox coraz częściej wykorzystywane są nie tylko w działalności handlowej, ale również w urzędach i instytucjach publicznych pełniąc tam rolę informacyjną. Reklama na wyświetlaczu Edbox wyróżnia się dynamizmem i nowoczesnością na tle tradycyjnych, zwykle mało zauważalnych komunikatów marketingowych.

Dzięki niestandardowym rozwiązaniom zastosowanym w urządzeniach Edbox ten rodzaj reklamy wpływa korzystnie na wizerunek marki, produktu czy usługi Twojej firmy.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0