Sep 18

Sposób na nudę – zabawa w projektowanie

Nadszedł koniec bezczynnych dni, podczas których leniuchujemy czy  się nudzimy. Projektowanie logo (Chorzów) jest wyzwaniem dla ludzi, którzy się tym interesują oraz chcą rozsądnie wykorzystać swój wolny czas.

Najgorszą sytuację, jaka w dzisiejszych czasach występuje na co dzień, jest pozostawienie w domu naszych dzieci. Nie mając, co robić spędzają one mnóstwo czasu przed telewizorem bądź komputerem.

Ryzykiem jest oczywiście pogorszenie ich wzroku. Chłopcy, którzy grają w  gry  na przykład “strzelanki” stają się bardziej agresywni w stosunku do drugiego człowieka.

Ich opiekunowie nie są w stanie zapewnić dzieciom właściwej rozrywki. Przez  portale społecznościowe, czaty dzieci często padają ofiarami internetowych pedofilii.

Co należałoby zrobić, aby ochronić nasze pociechy przed szkodliwym wpływem Internetu? Najprostszym rozwiązaniem są przeróżne gry grupowe oraz planszowe, zabieranie dzieci na spacery. Poprawiają one relacje rodzinne, rozwijają wyobraźnię i logiczne myślenie. Firma proponująca usługę – Tworzenie stron WWW (Chorzów) ma w planie zamieścić ofertę rozrywkową dla każdego, niezależnie od wieku. Większość ludzi chciałoby odciągnąć dzieci od „świata Internetu”, ale nie wiedzą jak to zrobić.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0