Sep 30

Niepowtarzalna biżuteria srebrna oraz klasyczny portfel skórzany ozdobą kobiety

Nie od dziś wiadomo, że choć nie szata zdobi człowieka to po wyglądzie cię poznają. Dlatego tak istotne jest we współczesnym świecie odpowiednie dopasowanie dodatków aby podkreśliły blask kobiecej urody. Przyjęło się sądzić, że przysłowiowa wisienką na torcie kobiecego stroju to  biżuteria.

Biżuteria srebrna czy srebrne kolczyki z naturalnymi kamieniami wyśmienicie podkreślają funkcję, formę i przeznaczenie stroju. Inny rodzaj ozdobnych dodatków  kobiety zakładają na bal, inny do pracy czy na babskie pogaduchy. Ale jedno pozostaje niezmienione: biżuteria srebrna jako mniej zobowiązująca nadaje się w każdym przypadku.

Kamienie szlachetne, posiadają jeszcze bardziej niż srebro, wyrazisty charakter, który należy dopasować do temperamentu kobiety.

Koral jako symbol miłości czy pożądania służy podkreśleniu zmysłowego charakteru kobiety i nadaje się na miłosne schadzki. Cytryn świadczy o dobrym nastroju, a turkus o melancholii.  Tak więc trudno szukać kobiety, która całkiem zrezygnuje z dodania sobie blasku przez założenie chociaż skromnych srebrnych kolczyków.

Portfel skórzany damski RED KING 16200 czerwony

Portfel skórzany damski RED KING 16200 czerwony

Niemniej niż torebka dodatkiem do kobiecego stroju jest skórzany portfel.  Dobór formy portfela, koloru czy kształtu zależy od wieku oraz gustu osoby. Wiele kobiet wybiera portfele klasyczne czarne lub czerwone obowiązkowo z naturalnej bydlęcej skóry. Takie portfele skórzane marki RED KING można znaleźć w niektórych sklepach internetowych.

Jakiej marki biżuterii czy portfeli by się nie wybrało to należy pamiętać o jednej ważnej zasadzie: lepiej zachować umiar niż popaść w przesadę. Kierując się tą zasadą będzie łatwiej dopasować strój i dodatki do osoby.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0