Oct 4

Prestiż dużej firmy a jej siedziba

Każda duża firma ciesząca się dobrą opinią wśród kontrahentów oraz klientów musi posiadać reprezentatywne biuro, lub cały kompleks biur. Taki kompleks powinien znajdować się w dobrej, luksusowej dzielnicy, w nowoczesnym budynku lub biurowcu, może być również w zabytkowej kamienicy, świeżo odrestaurowanej, zapewniającej niepowtarzalny klimat dla  firmy.

Duża firma czy korporacja może wynająć cały budynek. Budynek powinien być o niestandardowym wyglądzie, mający opinie ekskluzywnego biurowca, własne miejsca parkingowe dla klientów, portiera przy wejściu, rejestr klientów odwiedzających biurowiec, nowe i przestronne windy, ładny i zadbany wystrój wnętrz. Szukając  biura do wynajęcia (np. w Warszawie) zawsze trzeba brać takie aspekty pod uwagę.

Powyższe cechy ugruntowują prestiż biurowca, a co się z tym wiąże również i firmy wynajmującej  budynek. Odwiedzający go klient powinien mieć poczucie  bezpieczeństwa a prestiż  wpłynie na chęć współpracy z taką firma.

BIURA DO WYNAJĘCIA WARSZAWA Zepter Business Centre

BIURA DO WYNAJĘCIA WARSZAWA

Klienci i kontrahenci zawsze chętniej załatwiają sprawy z firmą uczciwą (przez co bezpieczną), wpływa to na poczucie godności osób.

Nie zaszkodzi by duże, średnie i małe firmy starały się umieszczać swoje biura w  nowych biurowcach znajdujących się w luksusowych miejscach. Działa to tak samo na klienta jak marketing wizualny, bilbordy, reklamy telewizyjne czy internetowe. Każdy klient chce być szanowany przez firmę z którą ma zamiar współpracować, a jest to możliwe jeżeli firma szanuje siebie i klienta.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0