Oct 10

Lunch Time – warszawski lunch’ownik

Na początku kwietnia wystartował autorski projekt pod nazwą Lunch Time – restauracje w Warszawie –  warszawski lunch’ownik.

Ideą powstania tego przewodnika było posegregowanie warszawskich restauracji pod kątem rodzaju serwowanej kuchni jak również lokalizacji – portal zawiera podział na dzielnice.

Przewodnik Lunch Time – restauracje – Warszawa posiada również wersję drukowaną. Wersja drukowana to wygodny „kieszonkowy” format 10×21 cm na papierze kredowym z lakierowaną okładką, w oprawie na zszywkę.

Obydwie wersje, zarówno drukowana jak i elektroniczna pod adresem:  www.lunch-time.waw.pl zawierają informację na temat godzin otwarcia restauracji, godzin serwowania lunch’u oraz przykładowego menu wraz z cenami. Lunch Time – restauracje – Warszawa, to przydatne narzędzie dla osób, które chcą w szybki sposób znaleźć restaurację w najbliższej okolicy, oferującej określony rodzaj kuchni.

Restauracja - FIGARO PARK

Restauracja - FIGARO PARK

Zapraszamy na stronę Lunch Time – restauracje w Warszawie, gdzie będą mogli Państwo porównać menu poszczególnych restauracji. Jeżeli do tej pory nie wiedzieli Państwo, gdzie udać się na lunch – to zapraszamy na stronę portalu. Lunch Time – najlepsze restauracje w Warszawie

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0