Oct 19

Co przyciąga klientów do marketów budowlanych?

Duże markety budowlane zaczęły w Polsce powstawać kilkanaście lat temu i szybko stały się popularne. Jest to bardzo dobre miejsce, gdzie klient indywidualny może zrobić zakupy produktów potrzebnych do wykończenia domu czy remontu mieszkania.

Tym co przyciąga klientów w takie miejsca są przede wszystkim bardzo niskie ceny oraz ogromny wybór. Ważną zaletą marketów jest także samoobsługowy system sprzedaży. Dzięki temu każdy klient może swobodnie przemieszczać się i oglądać interesujące go przedmioty.

Wybór asortymentu jest tutaj naprawdę duży. Można kupić artykuły sanitarne, płytki łazienkowe, farby, tapety, elementy oświetleniowe, a także meble. Dużym zainteresowaniem cieszą się artykuły okienne takie jak żaluzje, rolety i plisy.

W markecie budowlanym znajdziemy również drobne artykuły przydatne w każdym domu takie jak: folia stretch, taśma malarska czy folia zabezpieczająca bardzo przydatna przy remontach. Firmy w których odbywa się produkcja folii bardzo chętnie umieszczają swój towar w najbardziej znanych marketach budowlanych, gdyż taki producent folii może liczyć na bardzo duże i stałe zamówienia, co jest dla niego niezwykle korzystne.

folia stretch

folia stretch

To, że markety budowlane mają samoobsługowy system sprzedaży nie oznacza, że nie można skorzystać z pomocy personelu. W najlepszych sklepach jest wręcz przeciwnie. Pracownicy pomagają pakować i przenosić ciężkie towary bezpośrednio do samochodu. Bardzo często można także na miejscu skorzystać z możliwości przycięcia blatu czy półki. Wiele marketów oferuje także bezpłatny transport na określonym odcinku kilometrów.

Tym co przyciąga licznych klientów do marketów budowlanych są także atrakcyjne promocje. Wielu klientów poluje na wyprzedaże końcówek serii i kolekcji i wtedy kupują oni tanie płytki czy panele. Markety przyciągają klientów także dzięki swoim gazetkom reklamowym, w których prezentują najbardziej atrakcyjne promocje.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0