Nov 3

Gdzie kupić podpis elektroniczny?

Od jakiegoś czasu coraz częściej docierają do nas sygnały na temat różnych nowoczesnych rozwiązań (zastosowań). Wśród nich swoje miejsce znalazł między innymi podpis elektroniczny. Jego zasadniczą rolą jest to, że ma on zastępować zwykły, odręczny podpis na różnego typu dokumentach, przekazywanych drogą elektroniczną.

Pośredni cel, jest zatem taki, by ułatwić wiele spraw związanych z formalnościami, a także skrócić czas, jaki się na to poświęca. Każdy przedsiębiorca zatem powinien zainteresować się tym, jak uzyskać podpis elektroniczny.

Okazuje się, że nie jest to takie trudne, jakby się mogło wydawać. A to z tego względu, że zajmuje to zaledwie kilka chwil. Wystarczy zatem wejść na stronę internetową podmiotu, zajmującego się obsługą e-podpisu, a więc na przykład KIR i tam zapoznać się z instrukcją dalszych czynności.

Na samym początku, pozostaje wypełnić prosty formularz, zawierający kluczowe dane, później czeka nas obustronne podpisanie umowy i innych dokumentów, by w finale otrzymać zestaw umożliwiający składanie e-podpisu.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0