Nov 7

Łącz ze sobą różne języki

Siłą każdego z nas, oprócz cech osobowości i wykształcenia, są umiejętności. Jedną z nich, która jest niezwykle pożądana przez potencjalnych pracodawców, jest znajomość języków obcych. Większość z nas zna język angielski, ale niestety nie jest on już wystarczający.

Pracodawcy coraz częściej poszukują osób, które mówią innymi językami. Wiąże się to między innymi z obecnością Polski w Unii Europejskiej od 2004 r. Nasze uczestnictwo w strukturach europejskich sprawiło, że zarówno polskie firmy łatwiej mogą się zainstalować za granica, jak i zagraniczne u nas. Tym samym wzrasta zapotrzebowanie na osoby władające różnymi językami.

Kurs włoskiego dla początkujących

Kurs włoskiego dla początkujących

By wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom powinniśmy rozważyć naukę dodatkowych języków. Warto łączyć ze sobą bardzo odmienne języki np. rosyjski i włoski. Jako że najszybciej i najłatwiej uczyć się z zawodowcami wybierzmy szkołę językową i najbardziej nam odpowiadający kurs rosyjskiego a także kurs włoskiego. Mając takie atuty w ręku, z pewnością będzie nam znacznie łatwiej znaleźć pracę lub awansować.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0