Dec 29

Reklama w Internecie na darmowych portalach

Czy darmowe portale dające nam możliwość pokazania swojej firmy w internecie są rzeczywiście całkowicie darmowe, czy mają jakieś  ukryte koszty?

Prowadząc własną firmę, większość z nas myśli o reklamie, wiadomo reklama dźwignią handlu i nie tylko handlu, ale właśnie w niej są  KOSZTY obciążające naszą działalność.

Reklama wiąże się z kosztami i to dużymi, pewnie słyszeliście ile kosztuje reklama w telewizji podczas bardzo popularnych programów (“1 minut to nawet miliony … “). I kogo stać na taką reklamę, tylko potężne koncerny, które jak wiadomo błądzą w przeświadczeniu, że żądzą światem .  Przynajmniej chcą rządzić, ale na szczęście powstał internet, który daje nam możliwość reklamy za darmo lub bardzo tanio.  Jednak tego typu reklamie  musimy poświęcić dużo czasu, czyli można stwierdzić, że coś kosztem czegoś.

Internet jest zasypany darmowymi  portalami na których możemy umieszczać  reklamy naszej firmy, musimy poszukać ich w przeglądarce internetowej, jak już znajdziemy dokładnie przeczytać regulamin, zarejestrować się i opisać naszą firmę (jeżeli mamy stronę www – firmową, domową to dołączyć jej link) .

Niestety jest to bardzo mozolna i ciężka praca na, którą musimy poświęcić dużo czasu i cierpliwości, ponieważ przy przeszukiwaniu  internetu ciągle będziemy spotykać darmowe portale, które tak naprawdę nie są darmowe. Okaże się to oczywiście pod koniec procedury dodawania reklamy naszej firmy np. wyślij SMS, etc.  …, nie są to duże koszty , ale jeśli szukamy darmowej reklamy to uciekamy z tego miejsca i szukamy gdzie indziej.

Czy warto poświęcać swój czas na reklamę?
– Z pewnością warto poświęcić czas gdyż nasza firma w tym niesamowitym gąszczu informacji zacznie przebijać się coraz wyżej, a co za tym idzie zaczną się zwiększać nasze dochody…

Tak więc polecam na zimowe wieczory usiąść przy komputerze, przynajmniej raz w tygodniu i przeznaczyć parę godzin, jeśli oczywiście zależy wam na zwiększeniu własnych dochodów.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0