Jan 3

Forum webmasterskie

Winforum.eu – jedyne w swoim rodzaju forum informatyczne przyjazne użytkownikom. Forum posiada świetny, unikalny wygląd stylizowany na Modern UI znany z nowego systemu MicroSoftu Windows 8 (dawniej Metro UI, a także Windows 8 Style UI).

Jest to forum dla każdego użytkownika komputera: czy to dla informatyka, czy dla górnika, dla gimnazjalisty, czy dla osoby starszej. Każdy znajdzie tutaj pomoc przy rozwiązaniu problemu ze swoim sprzętem komputerowym, czy mobilnym.

  • Nie wiesz jak zainstalować kłopotliwy sterownik, program posiadający unikalny instalator, pobrać ważny plik do systemu czy skąd pobrać Windows 8 trial?
  • Gdzie znaleźć za darmo trial Office 2013, czy kto może liczyć na Office za darmo?

Na tym forum znajdziesz odpowiedź na wszystkie nurtujące cię pytania związane z informatyką.

Główna część forum jest skupiona wokół usług MicroSoftu – Xbox’a (360 i nadchodzącego 720/8 – nazwa niepotwierdzona oficjalnie), Windows’a (…  jego najnowszej wersji – Windows 8), Windows server – 2012 i  starsze, Office (2013 i inne) i wiele innych.

Ale nie tylko o Microsofcie jest nasze forum. Po za tym można znaleźć u nas wiele ciekawych informacji na temat alternatywnych systemów operacyjnych (takich jak ReactOs, czy QubesOs), na temat alternatywnych aplikacji, czy recenzje gier.

Na forum można po za tym porozmawiać na każdy temat z bardzo miłymi użytkownikami, moderacją i administracją, zagrać w gry forumowe czy popisać na Czacie.

Ale to nie koniec – forum posiada również konto na popularnym w Polsce i na Świecie serwisie społecznościowym, jakim jest Facebook.com . Dzięki temu profilowi można być na bieżąco z nowościami ze świata informatyki. Oprócz tego możesz też zareklamować własną stronę WWW lub rozreklamować własną aplikację w Modern UI
WinForum.Eu o systemach Windows i nie tylko.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0