Jan 4

Wirtualne biurko, coworking & sale konferencyjne czyli nowoczesne rozwiązania dla przedsiębiorców

Młodzi przedsiębiorcy dopiero rozpoczynający swoją działalność oprócz zainwestowania swojego czasu, muszą także liczyć się z poniesieniem pewnych  kosztów finansowych.

Na początku bardzo ważny jest pomysł na rozkręcenie swojego biznesu, napisanie biznes planu. Niezbędna będzie też wiedza z danego obszaru działalności.  Aby zmniejszyć koszty niezbędne do zainwestowania we własną działalność można zastosować różne niestandardowe rozwiązania.

Pierwszą kwestią jest miejsce działalności.  Jedną z opcji jest posiadanie własnego lokum – co wiąże się ze sporymi  kosztami, a w pierwszym etapie działalności liczą się oszczędności. Dobrą alternatywą  cenową z pewnością będzie tzw. wirtualne biurko. Opcja ta zapewnia rejestrację firmy pod danym adresem, często w rozpoznawalnej lokalizacji.

Innym rozwiązaniem dla nowych przedsiębiorców jest tzw. coworking.  Usługa ta umożliwia wynajęcie biurka – miejsca pracy na godziny. Wariant ten na pewno sprawdzi się w przypadku osób korzystających nieregularnie z pracy statycznej. W ramach usługi coworking otrzymuje się do dyspozycji biurko, komputer z Internetem oraz szafę na dokumenty.

Sala konferencyjna do wynajęcia w Lublinie

Sala konferencyjna do wynajęcia w Lublinie

Przedsiębiorcy organizują różnego rodzaju szkolenia, prezentacje, konferencje. Nie muszą posiadać swoich sal. Rozwiązaniem problemu jest korzystanie z ofert firm zewnętrznych. Oferta np. sala konferencyjna (w Lublinie) umożliwia przedsiębiorcom przeprowadzenie konferencji, szkoleń w pełni  profesjonalnie wyposażonych salach.

Dodatkowo na życzenie klienta istnieje możliwość wypożyczenia (odpłatnie)  laptopa czy zestawu reporterskiego.  Istnieje także opcja wykupienia  usługi cateringowej.

Jak wiadomo dla przedsiębiorcy liczy się czas, dlatego poszukują oni  miejsc, gdzie można skorzystać z wielu usług jednocześnie. Dlatego warto zainteresować się ofertą Inkubatora Technologicznego.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0