Jan 5

Zespół Muzyczny na wesele DUO woj. śląskie

Dobry i sprawdzony zespół muzyczny na wesele można porównać do białego kruka. I zarówno jeżeli chodzi o wartość i rzadkość występowania. Wielu zespołom wydaje się, że granie na imprezie weselnej to przysłowiowa bułka z masłem.
Niestety nic bardziej mylnego!

Otóż aby odpowiednio poprowadzić oraz rozruszać imprezę weselną zespół na wesele musi włożyć ogrom pracy ale także wykazać się sporym wyczuciem i rozpoznaniem potrzeb i gustów gości weselnych.

Idąc dalej można by stwierdzić, że każdy wodzirej powinien być w pewnym sensie i w pewnym zakresie psychologiem. Ale byłoby to chyba zbyt odważne stwierdzenie. Lepiej chyba pozostać przy twierdzeniu, że dobry zespół na wesele (Śląsk)  musi mieć po prostu duże doświadczenie a także talent do wykonywanej pracy.

Zespół Muzyczny na wesele DUO woj. śląskie

Zespół Muzyczny na wesele DUO woj. śląskie

I tak naprawdę jedno bardzo mocno i ściśle wiąże się z drugim. Bowiem brak talentu bardzo szybko może zakończyć karierę zespołu a tym samym nie zdobędzie on żadnego doświadczenia. Widzimy zatem, że jest to swego rodzaju sieć naczyń powiązanych. Jedno zależy od drugiego i wynika z trzeciego. Konkluzja jest za to jedna i bardzo uniwersalna. Na weselu najlepiej sprawdzają się zespoły z doświadczeniem. Taki zespół muzyczny wie czego potrzebują goście i potrafi im to dać.

Z drugiej jednak strony czasem warto zaryzykować i wynająć młodych, zdolnych. Są oni bowiem dużo tańsi a mogą okazać się nie gorsi od starych „wyjadaczy”. Zatem musimy sami zdecydować czy chcemy zaryzykować i oszczędzić trochę pieniędzy czy zapłacić więcej i mieć pewność zatrudnienia dobrego zespołu. Wbrew pozorom i jedno i drugie rozwiązanie jest wcale nie najgorsze. Ale które wybiorą organizatorzy wesela – zależy już tylko i wyłącznie od nich.

1 Comment dodaj »

  1. DUO Zespół Muzyczny mówi - January 5, 2013 @ 12:43 pm

    Wesele DUO Zespół Muzyczny – zobacz

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0