Jan 8

Transakcje z konta Inteligo

Zakładając konto zapoznajemy się na wstępie z produktem, który jest nam oferowany. Dowiadujemy się na jakich zasadach działa, co dzięki niemu zyskamy, i jak bezpiecznie korzystać, jednak wszelkie weryfikacje tych danych przyjdą w momencie bezpośredniej obsługi rachunku. Ciekawe opcje, jeśli chodzi o transakcje przeprowadzane za pomocą konta, posiada inteligo współpracujące, i opierające swą działalność elektronicznej obsługi kont bankowych z PKO BP.


Już na wstępie inteligo stwarza klientom niewątpliwe korzystne możliwości, ponieważ zakładanie konta odbywa się bez wychodzenia z domu a za pomocą drogi elektronicznej. Obsługa konta po zweryfikowaniu danych przez bank jest instynktowna i łatwa, a z czasem stanie się niemal automatyczna. Samemu można ustawić wiele ciekawych opcji, które będą nas wyręczać i ułatwiać przeprowadzanie operacji bankowych z każdego miejsca, gdzie będzie istniało połączenie internetowe.

Serwis do konta inteligo oferuje użytkownikom dostęp 24godziny na dobę, tak że mogą oni dokonywać przelewów o dowolnej porze. W ramach konta w inteligo klienci mogą szybko dokonywać przelewów między rachunkami banku tzw. Quickmoney, przelewów do ZUS i Urzędu Skarbowego, ustawiać zlecenia stałe, które wyręczają nas w dokonywaniu płatności stałych takich, jak rachunki czy faktury. Równie wygodne jest ustalenie polecenia zapłaty, które automatycznie ściąga należność z naszego konta w poczet rachunku dla naszego wierzyciela.

Dostępne są także przelewy zagraniczne, gdzie wybiera się interesującą nas walutę i wprowadza dane przelewu, jak przy transakcjach krajowych. Pamiętać jednak należy o wszelkich formach zachowania bezpieczeństwa przy dokonywaniu jakichkolwiek operacji na koncie, gdyż chronimy w ten sposób nasze finanse oraz dane, na które czyha wiele zagrożeń. Klienci inteligo otrzymują hasła zabezpieczające transakcje elektroniczne, przed wyciekiem jakichkolwiek danych, które mogłyby komuś posłużyć do niecnych czynów. Proste zasady bezpieczeństwa, które współtworzy bank oraz klient, oraz prosta obsługa konta w inteligo, intelligo dostarczą obopólnej satysfakcji i korzyści.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0