Jan 9

mSaver zwiększy Twoje oszczędności

Każdy lubi mieć więcej niż ma, ot taka ludzka przywara. Mało kiedy potrafimy się cieszyć z tego co mamy w danym momencie, jednak wynika to z życiowych doświadczeń, oraz wszędobylskich reklam i propagandy, że można mieć jeszcze więcej, nie tracąc przy tym. Na tej podstawie szerzą się oferty banków na konta oszczędnościowe, które dodatkowo posiadają oprocentowanie. Służy to obu stronom, gdyż klient odkłada na rachunku bankowym pewne kwoty miesięcznie, a te obracane są przez  bank w różny sposób, by zarobiły na siebie, i przyniosły zyski i bankowi i klientowi.


Tak się ten biznes kręci, dlatego szuka się nowych możliwości, by klienci chcieli zdeponować swe środki w konkretnym miejscu, na określonych warunkach. Są tacy, którzy podnoszą bunt, jeśli podstępnie ogranicza się ich wolność wyboru i wykorzystuje. Jednak większość ludzi nie ma tej świadomości, lub też nie przywiązuje aż takiej wagi do poczynań instytucji finansowych, tłumacząc sobie, że świat tak działa, tak się nakręca kapitał. Przystając na tę opcję, lub z czystej chęci zysku i pozornego oszczędzania, wiele osób decyduje się wybierając spośród ofert tę najlepszą ich zdaniem. Można wypróbować to, co proponują także swym klientom oraz nowym nabywcom konta w mBanku.

Pod nazwą mSaver kryje się właśnie konto oszczędnościowe, które za pomocą skomplikowanych logarytmów systemowo ustawione jest na pobieranie z naszego konta głównego na mSavera mBanku określonych kwotowo lub procentowo wartości. Zasilane regularnie konto oszczędnościowe może dostarczyć pod koniec miesiąca  znaczną kwotę, którą można wykorzystać bezpłatnie raz na miesiąc. Za każde kolejne wypłaty z naszego osobistego konta pobierana jest prowizja, gdyż ma to w tłumaczeniach banku, umotywować nas na dłuższe oszczędzanie, a tym samym trzymanie środków na koncie, by ich oprocentowanie rosło.

Jak mówiłam, niektórzy ludzie w ogóle nie zagłębiają się w ten temat, lub też przyjmują ofertę banku z ufnością. Są i tacy, którym takie zniewolenie nie odpowiada, i wygłaszają na licznych forach o mSaver opinie na temat tego produktu bankowego. Prawda leży jak zwykle po środku, i to od każdego indywidualnie zależy czy skorzysta z oferty czy też nie.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0