May 29

Ośrodek szkoleniowy pod Warszawą

Blisko Warszawy, bo zaledwie około 25 km, mieści się ośrodek szkoleniowo-konferencyjny. Centrum Badań i Edukacji Statystycznej GUS położony jest nad jeziorem, w przyjemnym otoczeniu lasu sosnowego. Miejsce to przystosowane jest do organizacji szkoleń, narad, konferencji.

Centrum Szkoleniowe

Ośrodek szkoleniowo konferencyjny

W ośrodku szkoleniowym znajduje się pięć sal konferencyjnych, które są w pełni wyposażone w odpowiedni sprzęt potrzebny do przeprowadzenia każdej konferencji. 

Centrum konferencyjne dysponuje również kabiną do tłumaczeń symultanicznych, która przydaje się do konferencji, gdy prelegent prowadzi swoje wystąpienie w innymi języku.

Konferencje nad jeziorem w ośrodku szkoleniowym jest alternatywą dla tych, co szukają miejsca z dala od miasta oraz dla tych, którzy chcieliby przeprowadzić szkolenie i jednocześnie skorzystać z walorów przyrodniczych.

Ośrodek szkoleniowy posiada 140 miejsc noclegowych w pełni wyposażonych z telewizorem, telefonem, lodówką oraz z łazienką w każdym pokoju. Na terenie ośrodka znajduje się również boisko do gry w siatkówkę i koszykówkę, a także miejsce na grilla i ognisko. Centrum wyposażone jest w jadalnie oraz kawiarnie. Zapraszamy!

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0